Hakkında

Beslenme ve Diyet Uzmanı   -  Gizem KÖSE

Mersin’de doğdu, Toros Okulları ve Toros Fen Lisesi’nde öğrenim gördü. 2005 yılında Fen Lisesi’nden dereceyle mezun olarak Başkent Üniversitesi’ni kazandı. 2010 yılında Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Eğitimi sırasında Başkent Üniversitesi Hastanesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Çocuk Hastanesi, Çankaya Hastanesi ve Mersin Devlet Hastanesi’nde Stajyer Diyetisyenlik yaptı. 2010 yılında Gözde Tıp Merkezi’nde Sorumlu Diyetisyen olarak çalıştı. Bu sırada birçok yerel radyo ve televizyon programına konuşmacı olarak katıldı. 2011 yılında Cambridge Beslenme Bilimleri’nde beslenme danışmanlığı yaptı. 2012 yılında Hipokrat Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde Yönetici Diyetisyenlik görevine başladı. Bu dönemlerde Şişli Belediyesi Kültür Merkezleri’nde ve Beykoz Konakları’nda Sağlıklı Beslenme Seminerleri verdi. Ülke TV, ATV, Radyo Alaturka gibi birçok televizyon ve radyo programına katıldı.

2011 yılında katıldığı Yıldız Teknik Üniversitesi MBA programından 2013 yılı Ocak ayında mezun oldu. 2013 yılı Şubat ayı itibariyle  Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beslenme ve Diyetetik Doktora programına devam etmektedir.

Katıldığı Eğitimler

Modern Yaşamda Beslenme Alışkanlıkları ve Dijital Dünyada Diyetisyenlik, İstanbul 2014
Denge Saati, İstanbul 2014
Yaşam Koçluğu, GNC, İstanbul 2013
Diyabet Diyetisyenliği Kursu, Türkiye Diyabet Diyetisyenliği Derneği, İstanbul 2012
Mimscon Kongresi, Maltepe Üniversitesi, İstanbul 2012
II. İstanbul Sağlık ve Beslenme Bienali, İstanbul 2012
II. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu, İstanbul 2012
Onkoloji Diyetisyenliği Kursu, Başkent Üniversitesi, Ankara 2012
Uluslar Arası Beslenme ve Diyetetik Kongresi, İstanbul 2010
Kanser ve Beslenme Kongresi, Hacettepe Üniversitesi, Ankara 2009
Fiziksel Aktivite ve Beslenme Kongresi, Başkent Üniversitesi, Ankara 2009
Avrupa Sosyal Sorumluluk Projesi Eylem 1.2, Gören Kalpler Derneği, Ankara 2009
İyi Derecede İngilizce Sertifikası, Southbourne İngilizce Okulu, İngiltere 2003

İngilizce ve İtalyanca bilmekte olan Gizem KÖSE, 2012 yılı itibariyle NPGRUP bünyesinde Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak Obezite ve Yeme Bozuklukları üzerine çalışmakta aynı zamanda Üsküdar Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

porno
sikiş videoları